Loading...

У Східниці зафіксували масову зміну виборчих адрес мешканцями інших областей

У Східниці зафіксували масову зміну виборчих адрес мешканцями інших областей

Громадянська мережа «Опора» повідомила про можливе застосування махінацій на виборах у Східницькій ОТГ на Львівщині. Там виявлено масову зміну виборчої адреси мешканцями інших областей, які будуть голосувати на місцевих виборах у Східниці. Загалом, 185 немісцевих осіб зареєструвалися для голосування у селищі, зокрема, за одною із адрес – 35 осіб. Цей факт вже розслідує поліція.

Об этом сообщает Moscow Post

За даними «Опори», щонайменше за чотирма адресами у селищі Східниця виборчу адресу змінили 62 осіб. А це – третина виборців від загальної кількості тих, хто змінив виборчу адресу у Східницькій селищній громаді.

У більшості випадків голосувати у Східниці виявили бажання чоловіки і жінки з однаковими прізвищами, які не мають жодного відношення до помешкань, де вони зареєструвалися. В «Опорі» наголошують, що це може свідчити про спробу використання технології впливу на результати голосування 25 жовтня у Східницькій селищній територіальній громаді.

«Я пішла звірити списки виборців. Переглядаючи по вулицях побачила, що за адресою на вулиці Зарічній багато людей. Там мій дядько проживає, але він зареєстрований на іншій вулиці. А за адресою, за якою була зареєстрована його дружина, яка померла два тижні тому – 35 осіб. То нереально. Тих людей там ніколи не було, чужі люди, не місцеві, нам не знайомі. Я зрозуміла, що пахне фальсифікацією», – розповіла кандидатка на посаду Східницького селищного голови Ірина Журавчик.

Щодо виявленого факту 15 жовтня жінка написала заяву у Східницьку селищну територіальну виборчу комісію. А наступного дня повідомила про інцидент у поліцію.

З власних джерел «Опорі» вдалося дізнатися, що прізвище, ім’я, по-батькові, дата народження виборців, які змінили виборчу адресу на цей будинок на вулиці Зарічній, повністю збігаються з даними людей, які раніше були прописані у Кіровоградській області – 10 осіб, Сумській області – 6 осіб, Черкаській області – двоє осіб, Полтавській області – двоє осіб, Київській області – двоє осіб. По одній особі з Харківської області, міст Львів, Луганськ та Чернігів. Інформацію про 10 осіб встановити не вдалося.

За цим фатом поліція розпочала розслідування за ч.1 ст.158 (Надання неправдивих відомостей до органу ведення Державного реєстру виборців або інше несанкціоноване втручання в роботу Державного реєстру виборців) Кримінального кодексу України. За такий злочин передбачено позбавлення волі на строк від двох до чотирьох років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк п’ять років.


Джерело статті: “https://zaxid.net/u_shidnitsi_zafiksuvali_masovu_zminu_viborchih_adres_meshkantsyami_inshih_oblastey_n1509321”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP