Loading...

У Новодністровську «облагороджували» двори й під’їзди люди із символікою політичної партії (відео)

У Новодністровську «облагороджували» двори й під’їзди люди із символікою політичної партії (відео)
У Новодністровську «облагороджували» двори й під’їзди люди із символікою політичної партії – ОПОРА.

Про це повідомляє Буковинська правда з посиланням на Громадянську мережу ОПОРА.

Об этом сообщает Русский слон

У Новодністровську за підтримки кандидатів “облагороджували” двори і під’їзди. ОПОРА вбачає у цьому порушення.

15 жовтня у місті Новодністровськ Чернівецької області представниця ОПОРИ зафіксувала проведення ремонтних робіт ймовірно за підтримки кандидата у депутати від “Рідного міста” Філіпа Кокоша, так як на уніформах працівників був напис “Філіп Кокош” та “Рідне місто”.

15 жовтня спостерігачка ОПОРИ зафіксувала виконання ремонтних робіт за адресою: місто Новодністровськ, мікрорайон “Діброва”, будинок 11. Виконавці робіт були одягнуті в спецодяг з написом: “Філіп Кокош”, “Рідне місто”. Філіп Кокош — кандидат на посаду Новодністровського міського голови. Балотується від партії “Рідне місто”.

Спостерігачка також зафіксувала інформаційні таблички, які були встановлені біля входу у багатоквартирні будинки, де й проводилися ремонтні роботи. На інформаційних табличках зазначено назву партії “Рідне місто” та ім’я “Кокош Філіпп”. Також зафіксовано встановлену лавочку з прикріпленою до неї інформаційною дощечкою, де вписано “Рідне місто “ та “Кокош Філіп”.

Поряд із ремонтними роботами був припаркований і автомобіль, на якому була нанесена політична символіка “Рідного міста”. При цьому, під час виконання ремонтних робіт був присутнім Максим Максимюк — кандидат у депутати міськради, теж від партії “Рідне місто” та чинний депутат Новодністровської міської ради. Він зазначив, що допомагає Філіпу Кокошу. А робітники робили ремонтні роботи на безкоштовній основі.

“Вони нам допомагають, а ми їм потім в житті можемо допомогти”, — прокоментував Максим Максимюк. Філіп Кокош у коментарі ОПОРІ розповів про цю ситуацію: “Ми робимо гарні справи на волонтерській основі за власні кошти”. Голова Новодністровської міської територіальної виборчої комісії Юлія Борейко розповіла, що Філіп Кокош є зареєсторованим міською територіальною виборчою комісією від “Рідного міста” як кандидат на посаду міського голову Новодністровська.

Згідно ч. 3 ст. 160 Кримінального кодексу України, надання виборцям, учасникам референдуму, юридичним особам неправомірної вигоди, що супроводжується передвиборною агітацією або агітацією з референдуму, згадуванням імені кандидата, назви політичної партії, яка висунула кандидата на відповідних виборах, або використанням зображення кандидата, символіки політичної партії, яка висунула кандидата на відповідних виборах, караються обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі від двох до шести років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк п’ять років. Під неправомірною вигодою слід розуміти продукти харчування, спиртні напої та тютюнові вироби, незалежно від їх вартості, а також грошові кошти, товари (крім матеріалів агітації, визначених законом), послуги, роботи, пільги, переваги, подарункові сертифікати, цінні папери, кредити, лотерейні білети, інші матеріальні та нематеріальні активи, вартість яких перевищує 0,06 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, які на безоплатних або на інших пільгових умовах пропонуються, обіцяються, надаються кандидатам, виборцям, учасникам референдуму або членам виборчої комісії, комісії з референдуму чи одержуються зазначеними особами.


Джерело статті: “http://bukpravda.cv.ua/news/oblast/item/55231-у-новодністровську-облагороджували-двори-й-під’їзди-люди-із-символікою-політичної-партії-відео.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP