Loading...

Зеленський розповів, за якої добової кількості хворих на COVID-19 в Україні введуть жорсткий карантин

Зеленський: Якщо ми перейдемо на жорсткий карантин, зупиниться економіка нашої країни й буде дуже складно всім

Якщо в Україні будуть фіксувати більше ніж 9,5 тис. нових випадків COVID-19 на день, влада змушена буде ввести жорсткий карантин. Про це заявив президент Володимир Зеленський 19 жовтня на зустрічі з представниками Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, повідомила пресслужба глави держави.

Об этом сообщает FIB

Він підкреслив, що держава не може постійно збільшувати кількість ліжок для пацієнтів із COVID-19 і переводити медзаклади тільки на їх лікування.

"Критичною для медичної системи України ситуація стане, коли буде від 9500 щоденних заражень коронавірусом. Якщо матимемо більше ніж 9500 інфікованих щодоби, ми будемо змушені запроваджувати жорсткий карантин. Але тоді зупиниться економіка нашої країни й буде дуже складно всім", – сказав глава держави.

Він закликав релігійних лідерів допомогти у протидії поширенню COVID-19, зокрема, проводити релігійні заходи так, щоб зменшити скупчення людей, або перевести богослужіння в онлайн-режим.

Представники релігійних організацій запевнили президента, що максимально вживають і вживатимуть заходів для дотримання протиепідемічних рекомендацій.

"Окрім того, при деяких церквах і релігійних організаціях запроваджено соціальні ініціативи із закупівлі та передачі харчів і всього необхідного літнім людям та малозабезпеченим із метою зменшення їхніх соціальних контактів із потенційно хворими людьми, а також "медичного капеланства" для допомоги медикам і недужим", – ідеться в повідомленні.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Станом на 19 жовтня в Україні зафіксовано 303 638 випадків зараження коронавірусною інфекцією, із них 4766 – упродовж останньої доби. Від початку епідемії у країні померло 5673 пацієнти з COVID-19, видужало 126 489 хворих.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/zelenskij-rozpoviv-za-jakoji-dobovij-kilkosti-zahvorilih-covid-19-v-ukrajini-vvedut-zhorstkij-karantin-1523682.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP