Loading...

Вчені виявили новий симптом коронавірусу

Британські вчені з’ясували, що зміна слуху і шум у вухах може бути одним з прихованих симптомів COVID-19. Про це повідомляє "Express" з посиланням на вчених з Університетського коледжу Лондона і Королівського Національного комітету.

Об этом сообщает Политика 2.0

Koronavirus
Фото: whmi.com

Як зазначається, останнім часом у Британії різко збільшилася кількість хворих на COVID-19. Частина пацієнтів, у яких підтвердили вірус, до цього скаржилися на тинітус — дзвін або шум у вухах без зовнішнього акустичного стимулу.

"Шум у вухах — це відчуття незрозумілих звуків, включаючи дзвін, дзижчання, шипіння або пульсацію", — говориться в матеріалі, передає .

Крім того, деякі хворі, у яких хвороба протікала у важкій формі, могли повністю втратити слух.

У зв’язку з цим вчені закликали лікарів більше уваги звертати на ознаки шуму у вухах, так як це може бути одним із симптомів хвороби COVID-19.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в Україні зафіксовано понад 5200 нових випадків захворювання на коронавірус.

Читати також:
COVID-19: в Україні зайнято майже 60% лікарняних ліжок
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/vcheni-vyyavyly-novyj-symptom-koronavirusu/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP