Loading...

В МОЗ хочуть повернути величезні штрафи за порушення карантинних правил


Міністерство охорони здоров’я виступає за підвищення штрафів за порушення карантинних заходів – від 170 гривень до 17 тисяч. Про це в інтерв’ю «Радіо Свобода» розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Об этом сообщает Компромат СНГ

«Ми як МОЗ виступаємо за те, щоб адміністративна відповідальність за порушення протиепідеміологічних норм каралася одразу. Тому що це все впливає на кількість тих, хто захворів», — зазначив він.

За словами Ляшка, контроль над дотриманням правил карантину – це відповідальність і влади, і національної поліції, і контролюючих органів.

«Якщо є порушення, має бути і адмінпротокол. Сума штрафів у нас сьогодні не така, як, наприклад, в європейського регіоні. У нас 170 гривень. Хочемо підняти. В європейському регіоні... Наприклад, сьогодні президент Франції, виступаючи, сказав, що у них це 170 євро, якщо це буде потворне порушення, то буде 1700 євро», — зазначив посадовець.

За його словами, законопроект про підвищення штрафів вже у Верховній Раді. Однак парламент не встиг чи не захотів проголосувати його до своєї відпустки.

Відповідаючи на питання журналіста, Ляшко уточнив, що замість чинного штрафу в 170 гривень має бути введено штраф у 17 тисяч гривень.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/ukraine/v-moz-hochut-povernuti-velichezni-shtrafi-za-porushennya-karantinnih-pravil-396931”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP