Loading...

Чи треба захищати Україну? Екс-міністр різко відреагував на опитування від Зеленського

Колишній міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко вважає, що повертатися до теми Будапештського меморандуму треба було в 2014 році, коли на Донбасі відбувалася гостра фаза конфлікту.

Об этом сообщает Репортер


Таку думку він висловив в коментарі "Апострофу" з приводу одного з питань всеукраїнського опитування, яке ініціював президент Володимир Зеленський під час проведення місцевих виборів 25 жовтня.


Екс-міністр висловив своє здивування тим, що це питання виноситися зараз на обговорення. За його словами, очевидно, що без додаткових "консультацій" з народом України влада повинна робити все можливе для того, щоб максимально задіяти цей інструмент для захисту інтересів України в цей непростий період.


"Давайте будемо взагалі питати, чи треба захищати Україну, чи треба взагалі задіювати збройні сили для того, щоб захищати Україну? Я не розумію суть і зміст цього питання", — зауважив він.


Костянтин Грищенко підкреслив безглуздість цього заходу.


"Мало хто буде проти того, щоб будь-яким способом застосовувати найефективніші положення Будапештського меморандуму. Так треба його просто застосовувати, а не вдаватися до якогось піар-ходу", — вважає колишній міністр закордонних справ.


Як повідомляв "Апостроф", на сайті президента України зареєстрована петиція про внесення в всеукраїнське опитування від Зеленського "шостого питання", який стосується діяльності самого глави держави.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/2020-10-16/nado-li-zaschischat-ukrainu-eks-ministr-rezko-otreagiroval-na-opros-ot-zelenskogo/212056”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP