Loading...

Новий рекорд. У Європі протягом доби на COVID-19 захворіло понад 100 тис. осіб

Епіцентр спалаху COVID-19 у Європі перемістився до Великобританії, Росії, Іспанії та Франції

У країнах Європи вперше з початку пандемії коронавірусної інфекції зафіксовано понад 100 тис. нових випадків зараження. Такі дані встановило агентство Reuters за підсумками четверга, 8 жовтня.

Об этом сообщает Москов пост

Епіцентр спалаху в Європі перемістився до Великобританії, Росії, Іспанії та Франції, ідеться в повідомленні агентства. У Британії 8 жовтня зареєстрували понад 17 тис. хворих. Міністр охорони здоров’я Метт Генкок говорив, що Сполучене Королівство опинилося в небезпеці.

У Північній Англії, Уельсі та Шотландії ввели жорсткі обмеження через поширення коронавірусної інфекції.

За інформацією Reuters, у Європі зареєстровано понад 16% загальної кількості заражених коронавірусом у світі і майже 22% смертей від COVID-19. Серед 10 країн Європи, зокрема в Україні, Росії та Чехії, протягом останнього тижня зареєстрували рекордне зростання випадків захворювання.

Загалом у європейських країнах протягом цього тижня щодня фіксують більше нових хворих, ніж у США, Індії або Бразилії.

За даними американського Університету Джонса Гопкінса, станом на 10 жовтня у світі коронавірусною інфекцією заразилося понад 36,7 млн осіб, померло – більш ніж 1 млн, а видужало 25,5 млн людей.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/novij-rekord-v-jevropi-za-dobu-covid-19-zahvorilo-ponad-100-tis-cholovik-1522310.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP