Loading...

Єрмак розповів, що робить Україна для завершення війни на Донбасі

последние новости в Украине останні новини в Україні


Голова Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що з моменту попереднього грудневого саміту лідерів "Нормандської четвірки" в Парижі відбулося узгодження чотирьох нових точок розведення сил і засобів на лінії розмежування,. Також практично узгоджено 20 ділянок для розмінування.

Об этом сообщает РуссианГейт

Україна максимально зацікавлена в якнайшвидшому проведенні наступної зустрічі в Нормандському форматі на найвищому рівні, заявив керівник Офісу президента Андрій Єрмак під час виступу у Королівському інституті міжнародних справ Chatham House. Єрмак нагадав, що завдяки домовленостям, досягнутим на рівні ТКГ та підтвердженим на зустрічі радників лідерів Нормандського формату, на фронті на Донбасі понад 70 днів зберігається режим тиші, і скоротилася кількість неприцільних пострілів. За словами Єрмака, президент Зеленський буває на позиціях українських військ на передовій та особисто спілкується з військовими.

Єрмак підкреслив, що в умовах війни важливо використовувати всі можливі майданчики для переговорів, знижувати напругу. І врешті-решт все це робиться, щоб рятувати життя наших людей. Політик нагадав, що нині Україна повною мірою виконує домовленості, досягнуті на саміті "Нормандської четвірки". Єрмак підкреслив, що Росія має виконувати досягнуті раніше домовленості. Адже нині триває переговорний процес у Нормандському та Мінському форматах. Єрмак висловив жаль, що вже декілька місяців взаємне звільнення полоненими не відбувається саме з причини того, що протилежна сторона не узгоджує списки, постійно робляться якісь перепони для цього.

ASPI news писало, що в суботу, 3 жовтня, глава Офісу президента України Андрій Єрмак дав велике інтерв’ю під час вечірнього прайм–тайму на телеканалі "Україна 24", який пов’язують з олігархом Рінатом Ахметовим. Зокрема, розповів, як призначили та чому звільнили Вітольда Фокіна зі складу української делегації в ТКГ? Заступник директора Агентства моделювання ситуацій Олексій Голобуцький розповів ASPI news про меседжі Єрмака.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/ermak-rozpoviv-scho-robit-ukraina-dlya-zavershennya-viyni-na-donbasi”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP