Loading...

Люди ходили по коліна в воді, "тонули" авто: на Тернопіль обрушилася потужна злива, фото і відео

У вівторок, 6 жовтня, на Тернопіль обрушилася потужна злива, яка в лічені хвилини перетворила вулиці міста на річки — люди змушені були ходити по коліна в воді, а машини "тонули".

Об этом сообщает Сергей Доренко


Про це йдеться в сюжеті ТСН.


Через потужну зливу рух у центрі міста фактично зупинився, люди стояли в заторі більше години.До ліквідації наслідків залучили 25 рятувальників і 11 одиниць техніки, які відкачували воду з житлових будинків і витягали авто з води.


1 / 1
1 / 1
1 / 1


Нагадаємо, раніше негода обрушилася на Івано-Франківськ. У результаті зливи в місті затопило ряд вулиць, вітер повалив дерева та позривав дахи будинків. Деякі райони повністю знеструмлені, а в під’їздах будинків високий рівень води.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2020-10-07/lyudi-hodili-po-kolena-v-vode-tonuli-avto-na-ternopol-obrushilsya-moschnyiy-liven-foto-i-video/211147”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP