Loading...

Дубінський, уже будучи нардепом, не вказав у декларації за 2019 рік прав на фірму у Словаччині – ЦПК

Дубінський порушив закон "Про запобігання корупції", заявили у ЦПК

Народний депутат від "Слуги народу" Олександр Дубінський у декларації за 2019 рік, яку подав 30 травня, не вказав права власності на компанію DubPro S.r.o, звернув увагу Центр протидії корупції.

Об этом сообщает Компромат вики

"Згідно з інформацією бізнес-реєстру Словаччини, від 30 березня 2019-го до 14 лютого 2020 року Олександр Дубінський був єдиним акціонером словацької компанії DubPro S.r.o зі статутним капіталом €5 тис. Від 18 лютого 2020 року Леся Цибко, дружина Олександра Дубінського, стала акціонером компанії. 19 вересня 2020 року назву компанії було змінено на TsybPro S.r.o. Однак Олександр Дубінський у своїй щорічній декларації про активи за 2019 рік не заявив про свої права власності на словацьку компанію, тим самим порушуючи закон України "Про запобігання корупції", – заявили у ЦПК.

Немає інформації про таку компанію й у виправленій декларації нардепа, яку він подав 6 липня.

За даними ЦПК, у липні 2020-го Солом’янський районний суд Києва за заявою Цибко ухвалив, що вона володіє 100% корпоративних прав у компанії DubPro із вересня 2019 року.

"Імовірно, це було зроблено для того, щоб Дубінський уникнув притягнення до адміністративної відповідальності за недекларування. До того ж 18 вересня 2020 року Леся Цибко зареєструвала ще одну компанію у Словаччині під назвою DT Consulting S.r.o. Статутний капітал компанії становить €5 тис., а економічна діяльність – рекламні та маркетингові дослідження, адміністративні послуги, роздрібна та брокерська діяльність", – додали у ЦПК.

Дубінський балотувався до Верховної Ради на одномандатному окрузі №94 у Київській області, за нього проголосувало понад 40% виборців. Присягу нардепа Дубінський склав разом з іншими членами парламенту 29 серпня 2019 року.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/dubinskij-vzhe-buduchi-nardepom-ne-vkazav-v-deklaratsiji-za-2019-rik-prava-na-firmu-v-slovachchini-ndash-tspk-1521254.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP