Loading...

Шановна редакціє reider-nau.com!

Шановна редакціє reider-nau.com!

Нещодавно, як член вченої ради університету, отримала повідомлення, що ректор Володимир Ісаєнко скликає засідання вченої ради на 30 вересня 2020 року.

Об этом сообщает Москов постскриптум

Порядку денного ніхто не надіслав, а на словах сказали, що треба проголосувати багато питань, що стосуються оголошень конкурсу на заміщення вакантних посад професорів, завідувачів кафедр тощо. А також питань, які стосуються виявлених під час аудиторської перевірки порушень чинного законодавства.

На те, що в Києві введені обмеження щодо зібрань у зв’язку з протиепідемічними заходами, керівництво університету не зважає. Членів великої ради університету – близько 100. У мене чисельна родина.
Наскільки я знаю, в інших університетах засідання вчених рад проводяться дистанційно.

Окремі питання будуть пропонуватися проголосувати 30-го, але протоколом оформлять заднім числом.

І це все робиться в час, коли в університеті немає навчального навантаження, відсутній розклад занять і решта важливих елементів діяльності університету.

Я не була вашою прихильницею. Я вважала, що ваша редакція тенденційно викладає події, але недавно у мене стався злам в усвідомленні того, що відбувається в університеті, що він скочується у прірву.

Мій лист прошу опублікувати без зазначення мого імені і прізвища. Я боюся втратити роботу.

Удачі вам!

48991


Джерело статті: “https://reider-nau.com/shanovna-redakcziye-reider-nau-com/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP