Loading...

Дерев’янченко вкотре не зміг завоювати чемпіонський пояс

Напередодні в Анкасвілле (штат Коннектикут, США) відбувся великий турнір професійного боксу.

Об этом сообщает Moscow Post


У його головній події зустрілися чемпіон світу за версією WBC в середній вазі Джермалл Чарло (30-0, 22 КО) і претендент на титул українець Сергій Дерев’янченко (13-2, 10 КО).


Українець провів відмінний бій. Незважаючи на те, що ініціативою володів американець, бій вийшов конкурентним.


А в останніх раундах Дерев’янченко навіть виглядав дещо краще, але цього виявилося недостатньо, і судді одноголосним рішенням віддали перевагу чемпіону (116-112, 117-111, 118-110).


Для Сергія ця поразка стала третьою в трьох чемпіонських поєдинках, при цьому всі бої він програв рішенням суддів.


Згідно зі статистикою системи CompuBox, українець завдав більше ударів — 681 проти 627, але при цьому чемпіон бив точніше — 219 влучень проти 180 у Дерев’янченко.
При цьому українець завдав більше силових ударів — 163 проти 134. Однак і тут в точності перевага була на боці суперника — 32% в порівнянні з 41% у Чарло.


Головною зброєю американця був джеб. Він 85 разів доніс цей удар, тоді як Дерев’янченко — тільки 17. При цьому точність джеба українця склала всього 10%.
Джерело статті: “https://lb.ua/sport/2020/09/28/466911_derevyanchenko_vkotre_zmig.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP