Loading...

Відомо, чому Саакашвілі не призначають на державні посади


Голова виконкому Ради реформ Михайло Саакашвілі вважає, що поки в Україні "сильні групи інтересів", ймовірність його призначення на важливу посаду дуже мала.

Об этом сообщает FLB

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24", відповідаючи на запитання, чи готовий зайняти будь-які посади в разі можливого звільнення Кабінету міністрів.

"Я заколєбався, вибачте. Я вічний кандидат на якісь посади. Поки групи інтересів в Україні сильні, вони ніколи не допустять, щоб я був на якійсь посаді, де вирішується конкретна виконавча історія", – сказав глава виконкому Ради реформ.

Саакашвілі пояснив причини того, що його не будуть нікуди призначати.

"З простої причини: по-перше, я знаю, як їх нейтралізувати, по-друге, у мене є досвід, по-третє, вони мене знають, я не граю за їхніми правилами та знаю, як досягти результатів", – сказав політик.

За словами Саакашвілі, "їм потрібні слабкі люди, якими можна маніпулювати".


Джерело статті: “http://from-ua.com/news/567846-vidomo-chomu-saakashvili-ne-priznachayut-na-derzhavni-posadi.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP