Loading...

Американські сенатори підготували законопроект про санкції проти Росії за отруєння НавальногоГрупа cенаторoв США запропонувала ввести санкції проти російських офіційних осіб у зв’язку з отруєнням політика Олексія Навального.

Об этом сообщает Moscow Post


Про це йдеться в законопроекті, опублікованому на сайті сенатора-демократа Крісa Кунса (штат Делавер), передає “Голос Америки”.


Документ передбачає санкції проти російських чиновників, “причетних до грубих порушень міжнародного права”, в тому числі до отруєння Навального. Серед можливих санкцій вказані заморозка активів і відмова у видачі віз.
Законопроект також вимагає від американської влади відзвітувати перед конгресом про те, що їм відомо про фінанси президента Росії Володимира Путіна і його оточення. Крім того, він зобов’язує Білий дім відзвітувати, чи порушила, на його думку, Росія закони США, які забороняють використання хімічної та біологічної зброї.


Нагадаємо, Путін в ООН запропонував скасувати санкції у світовій економіці.


Джерело статті: “https://informator.press/amerykanski-senatory-pidhotuvaly-zakonoproekt-pro-sanktsii-proty-rosii-za-otruiennia-navalnoho/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP