Loading...

Франція розслідує витік у пресу розмови Путіна і Макрона про Навального

Міністерство закордонних справ Франції почало розслідування через публікацію у ЗМІ деталей телефонної розмови президента Франції Еммануеля Макрона і президента Росії Володимира Путіна, під час якої говорили й про опозиціонера Олексія Навального. Про це повідомили на сайті відомства.

Об этом сообщает Незыгарь

У МЗС наголосили, що будь-який витік внутрішніх конфіденційних документів неприпустимий, і додали, що через це від коментарів утримаються.

«Ведеться розслідування. Діалог, який президент хотів встановити з Росією, спрямований на вирішення всіх питань, зокрема тих, що стосуються нашої безпеки, у дусі відвертості та вимогливості», — заявили у французькому відомстві.

Про що йдеться?

22 вересня французьке видання Le Monde повідомило, що Путін під час останньої телефонної розмови з Макроном припустив, що Навальний сам отруївся нервово-паралітичною речовиною типу «Новачок», і назвав його «простим баламутом в інтернеті».

Згодом Навальний відповів на слова Путіна, написавши: «Зварив на кухні «Новачок». Впав у кому. Помер в омській лікарні».

Водночас у Кремлі заявили, що у статті Le Monde нібито «є неточності» і вони не вірять, що запис розмови могли передати у пресу.

  • Олексій Навальний потрапив до лікарні Омська із сильним отруєнням 20 серпня. Він летів із Томська до Москви й на борту йому стало зле. Літак екстрено посадили, політика відправили до реанімації, де він впав у кому. 21 серпня в лікарні назвали основний діагноз — порушення обміну речовин і падіння рівня цукру у крові. Після тривалих переговорів Навального відправили літаком до Німеччини.
  • 2 вересня уряд Німеччини оголосив, що російського політика Навального отруїли речовиною з групи «Новачок». Після цього Ангела Меркель і багато інших світових лідерів зажадали від Росії пояснень. Зі свого боку РФ вимагає доказів отруєння Навального. 23 вересня в німецькій клініці «Шаріте» повідомили, що Навального виписали.
  • У Навального заявили, що пляшку зі слідами «Новачка» вилучили з його готельного номера в Томську та передали експертам до Німеччини.
  • Група членів Сенату США від Демократичної і Республіканської партій розробила законопроєкт про санкції щодо російських офіційних осіб, причетних до отруєння Навального.


Джерело статті: “https://babel.ua/news/51712-mzs-franciji-rozsliduye-vitik-u-presu-rozmovi-makrona-z-putinim-ostanniy-todi-pripustiv-shcho-navalniy-sam-otrujivsya-novachkom”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP