Loading...

Spotify та ще 12 компаній створили коаліцію для боротьби зі зловживаннями AppleПонад 10 компаній об’єдналися в Коаліцію за справедливість додатків, аби протистояти зловживанням корпорації Apple.

Об этом сообщает Компромат

Про це повідомляється на сайті коаліції.

13 компаній об’єдналися у нову групу, яка прагне “створити рівні умови для бізнесу додатків і дати людям свободу вибору”. До Коаліції за справедливість додатків вже увійшли кілька найбільших критиків Apple, як Epic Games, Spotify, Basecamp, Match Group, Tile, Blix і Deezer.

Об’єднання заявляє, що вітає “компанії будь-якого розміру в будь-якій галузі, які віддані захисту вибору споживачів, розвитку конкуренції та створенню рівних умов для всіх розробників додатків та ігор у всьому світі”.

Багато членів-засновників коаліції раніше боролися з Apple з приводу політики компанії в App Store поодинці. Створення Коаліція знаменує собою початок більш скоординованого протесту проти правил корпорації.

Коаліція за справедливість додатків називає три основних проблемних питання, які планує розв’язати:

  • 30-відсоткова комісія Apple на будь-які платежі у додатках, що продаються через App Store;
  • відсутність будь-яких інших конкурентних варіантів поширення додатків на iOS крім як через App Store;
  • нібито використання Apple свого контролю над iOS для просування власних послуг.

Об’єднання запропонувало своєрідний кодекс поведінки й просить Apple та власників інших платформ його прийняти. Зокрема, коаліція пропонує, щоб розробників не змушували використовувати ексклюзивний магазин додатків, щоб всі розробники мали рівний доступ до тієї ж технічної інформації, що і власник платформи, і щоб розробників не змушували платити несправедливо великі збори, аби їхні додатки розмістили в магазині.

Раніше ІНФОРМАТОР писав, що за день торгів Apple втратила $ 180 млрд вартості. Це рекорд для ринку.Джерело статті: “https://informator.press/spotify-ta-shche-12-kompaniy-stvoryly-koalitsiiu-dlia-borotby-zi-zlovzhyvanniamy-apple/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP