Loading...

Новітній російський винищувач під час навчань збив інший російський винищувач. Ця ганьба авіації РФ увійде в історію

Ця ганьба російської авіації увійде у світову історію! Уперше у XXI столітті в Росії сталася подія, яка не має аналогів, – 22 вересня новітній російський винищувач Су-35С ПКС РФ під час навчального повітряного бою збив... інший російський винищувач Су-30М2! Здавалося, у сучасній авіації це неможливо, але російські пілоти довели – вони здатні перевершити неможливе!

Об этом сообщает Устав

Картина події така. 22 вересня на авіабазі Хотілово Тверської області відпрацьовували навчальний повітряний бій на ближніх дистанціях між винищувачем Су-35С і Су-30М2. Під час бою Су-35С зловив у приціл Су-30 і натиснув на спуск – у навчальному бою в цьому разі замість снарядів гармати працює тільки камера відеоконтролю. Однак раптово пролунала черга і 30 мм снаряди вразили Су-30. Екіпаж не намагався врятувати машину й одразу катапультувався. Су-30 пролетів 2 км, не впорався з керуванням і розбився. Обидва пілоти врятувалися. Як виявилося, російські військові здійснили цілу серію грубих помилок правил проведення навчань, які призвели до інциденту.

1. Техніки літака не перевірили вимкнення живлення гармати в бортовій системі перед навчальним боєм.

2. Пілот літака увімкнув запобіжний тумблер управління гарматою, який не можна було чіпати.

3. Пілот до початку стрільби мав перевірити вимкнення гармати, давши чергу в бік від мети для контролю розрядки.

Це означає, що рівень бойової підготовки російської авіації просто сміховинний. Якщо така організація в елітних полках на новітніх літаках, отже, боєздатність цих полків украй низька.

В інциденті "перемогу" здобув Су-35 зі складу 790-го полку 6-ї армії ВПС і ППО Західного військового округу, яка загрожує Україні на наших північних кордонах, рівень служби там поганючий. Можливо, пілот міг бути п’яним, інакше як таке можна було накоїти?

Було збито ось цей Су-30М2 зі складу 3-го полку 4-ї армії ВПС і ППО Південного військового округу, який загрожує нашим східним кордонам.


Фото: Юрій Бутусов / Facebook
Фото: Юрий Бутусов / Facebook


Експортні ціни на знищений Су-30 – приблизно $50 млн.

Реальна боєздатність російської авіації, як видно, невисока і набагато нижча за хвалебні рапорти.

Джерело: Юрий Бутусов / Facebook

Опубліковано з особистого дозволу автора


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/blogs/jurbutusov/novitnij-rosijskij-vinishchuvach-pid-chas-navchan-zbiv-inshij-rosijskij-vinishchuvach-tsja-ganba-aviatsiji-rf-uvijde-v-istoriju-1519928.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP