Loading...

"Ми знаємо, що таке кровопролиття": Зеленський звернувся до влади Білорусі з потужною заявою, відео

Президент України Володимир Зеленський просить білоруське керівництво почати діалог зі своїм народом.

Об этом сообщает Устав Груп


Під час візиту до Словаччини український лідер зазначив, що якщо цього не вдасться зробити, цієї влади може не стати, передає прес-служба глави держави.


Також Зеленський додав, що Україна в цьому питанні солідарна з іншими європейськими державами.


"Ми можемо дуже довго говорити про наш дружній народ Білорусі. Ми знаємо, що таке кровопролиття. Якщо влада не зупинить ті дії, особливо правоохоронців, спрямовані проти свого народу, вони отримають дуже потужний результат. Якщо влада не знайде можливість діалогу зі своїми рідними людьми, цієї влади не буде", — сказав Зеленський.Нагадаємо, що в Білорусі жителі багатьох міст вийшли на акції протесту після того, як Олександр Лукашенко провів в Мінську таємну церемонію інавгурації на пост президента.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/2020-09-24/myi-znaem-chto-takoe-krovoprolitie-zelenskiy-obratilsya-k-vlastyam-belarusi-s-moschnyim-zayavleniem-video/210075”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP