Loading...

Венедіктова переселилась в резиденцію президента в Пущі-Водиці

Ірина Венедіктова проживає в державній резиденції — Венедіктова переселилась в резиденцію президента в Пущі-Водиці
Ірина Венедіктова проживає в державній резиденції


За проживання в резиденції президента Венедіктова зобов’язалася платити 63,9 тис. грн щомісяця

Об этом сообщает Русский репортер


Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова переїхала з сім’єю жити в резиденцію президента в Пущі-Водиці. Це сталося в червні 2020 року.


Як повідомляє Naspravdi.Today, про нове житло вона домовилася з директором комплексу відпочинку «Пуща-Водиця» Державного управління справами Євгеном Єгоровим.


Шестикімнатна резиденція площею 675,1 кв. м розташована за адресою: 04114, м. Київ, вул. Вишгородська, 85.
18_57


Відповідно до постанови Кабміну від 19 січня 1994 року жити в резиденції можуть тільки три людини — президент, голова Верховної Раді та прем’єр-міністр.


Як стверджує видання, Венедіктова звернулася до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з проханням видати постанову Кабміну, яка дозволяла б їй офіційно жити в державній резиденції.


19 червня 2020 року Кабмін ухвалив Постанову №506 «Про внесення змін до пункту 2 Постанови Кабінету Міністрів України від 19 січня 1994 №18», доповнивши цей пункт реченням такого змісту: «Ці будинки можуть використовуватися в порядку, визначеному суб’єктом управління, в період, коли вони вільні від проведення відповідних заходів та перебування або відпочинку таких осіб».
17_54


Теексту цієї постанови на сайті Кабінету міністрів, Верховної Ради або в базах нормативно-правових актів немає, оскільки вона захищена грифом «для службового користування». Однак автору матеріалу його вдалося дістати.


За даними видання, Венедіктова в липні цього року підписала з Єгоровим договір про оренду державного будинку. А в серпні вона його переуклала.


За проживання в резиденції президента Венедіктова платила майже 64 тис. грн щомісяця. А на утримання цієї резиденції з держбюджету давали понад 163 тис.₴


Джерело статті: “https://glavcom.ua/country/politics/venediktova-pereselilas-v-rezidenciyu-prezidenta-v-pushchi-vodici-707043.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP