Loading...

У "Слузі народу" розповіли, чи можуть заборонити Telegram-канали

Заборонити Telegram-канали, які поширюють фейки, в Україні юридично неможливо, оскільки адміністрація додатку знаходиться в іншій країні. Про це заявила народна депутатка України від фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук в ефірі Апостроф Live.

Об этом сообщает Зе Люди


"Тут питання тільки до інформаційної гігієни. Наскільки людина здатна сприймати інформацію, яка кишить конспірологією і де найчастіше імена і посади співпадають з правдою. Тут треба дуже обережно відноситися до анонімних джерел інформації. Коли це конкретна людина з іменем і прізвищем або це Telegram-канал якогось медіа, яке реально існує, це добре", — зазначила депутатка.Серед знайомих Євгенії Кравчук багато депутатів, які взагалі перестали користуватися Telegram. Вони видаляють застосунок з телефонів як "ворожий додаток". Сама Кравчук Telegram-канали не читає, а переглядає.


"Я переглядаю їх. Але дивлюся на них, як лікар дивиться на пацієнта, з професійної точки зору. Як голова підкомітету з питань інформаційної політики я не знаходжу там нічого нового. Я просто слідкую за трендами: хто, що і кому вкидає, і кому це може бути вигідно", — резюмувала Кравчук.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/2020-09-23/v-sluge-naroda-rasskazali-mogut-li-zapretit-telegram-kanalyi/209984”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP