Loading...

У Барському районі син вистрілив у товариша батька. Потерпілий у важкому стані


  • Марія ЛЄХОВА
  • 0
У Барському районі син вистрілив у товариша батька. Потерпілий у важкому стані
  • Потерпілий отримав поранення в області живота. Лише наступного дня він звернувся за медичною допомогою. У поліції розповіли деталі цього інциденту.

Стрілянина сталася 19 вересня у селі Лугове Барського району. Наступного дня до лікарні у важкому стані потрапив 33-річний житель району. Чоловік нині у реанімації, був прооперований. У потерпілого пошкоджений кишківник.

Об этом сообщает Политика 2.0

Правоохоронці взялися з’ясовувати, де чоловік отримав поранення.

— Поранення чоловік отримав на подвір’ї свого знайомого від його 40-річного сина. Між потерпілим та правопорушником виник раптовий конфлікт через горілку. Правопорушник розлютився, що до його батька постійно приходять пиячити різні компанії, і він вирішив їх розігнати за допомогою рушниці, — кажуть у відділ комунікацій поліції області. — Один з пострілів влучив у потерпілого, який наступного дня звернувся за допомогою до медичного закладу.

Підозрюваний уже затриманий. Він не ховався. Зброю у нього вилучили. Також затриманий має пройти судово-психіатричну експертизу.

За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Kryminal/u-barskomu-rayoni-sin-vistriliv-u-tovarisha-batka-poterpiliy-u-vazhkom-11136013.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP