Loading...

Після тривалої перерви на Буковині розпочали роботу спортивні школи


Дитячо-юнацькі спортивні школи області розпочали роботу після тривалої перерви. Відкрити свої двері для вихованців вони змогли завдяки тому, що на більшості територій Буковини рівень епідемічної небезпеки змінився із «червоного» на «помаранчевий».

Об этом сообщает Министерство правды

Як організувати роботу в умовах адаптивного карантину та створити безпечні умови для тренувань, обговорила із керівниками спортивних шкіл заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко.

Так, Управлінню молоді та спорту Чернівецької ОДА доручено провести моніторинг діяльності ДЮСШ, спортивних клубів та гуртків і з’ясувати, чи дотримуються вони належних під час епідемії умов роботи.

Також на нараді проаналізували фінансування сфери спорту цього року та обговорили можливість участі у різноманітних міжнародних проектах, які б дозволили покращити інфраструктуру галузі.

Також заплановано провести спільну нараду із фахівцями Департаменту охорони здоров’я та обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру, аби врегулювати питання безкоштовної видачі необхідних спортсменам довідок. Про це йдеться на офіційному сайті Чернівецької ОДА.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/bukovina/pislya-trivaloyi-perervi-na-bukovini-rozpochali-robotu-sportivni-shkoli-395686”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP