Loading...

У Бориспільській лікарні відремонтують реанімаційне відділення

У Бориспільській лікарні відремонтують реанімаційне відділення

До кінця жовтня 2020 року мають провести капітальний ремонт реанімаційного відділення Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування. Роботи на замовлення Бориспільської райдержадміністрації (РДА) майже за 4 млн гривень виконає ТОВ "Атіс+1", яке раніше ремонтувало лікувальний корпус, поліклінічне та інфекційне відділення цього медзакладу.

Об этом сообщает Компромат СНГ

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи державних закупівель ProZorro, 17 вересня 2020 року управління регіонального розвитку Бориспільської РДА уклало договір з ТОВ "Атіс+1" (**) на проведення капітального ремонту частини приміщень лікувального корпусу (реанімаційне відділення) комунального некомерційного підприємства “Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування”. Ціна договору – 3,74 млн гривень.

"Атіс+1" до кінця жовтня 2020 року повинно виконати загальнобудівельні та електромонтажні роботи, відремонтувати системи опалення, вентиляції та кондиціонування, поставити устаткування.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ "Атіс+1" засновано в 2015 році. Статутний капітал – 10 тис. гривень. Основний вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель. Засновник – Василь Бігун, директор – Надія Литвиненко.

Подписаться

За результатами участі у державних закупівлях ТОВ уклало 30 договорів на загальну суму 74,7 мільйонів гривень. Найбільший замовник підприємства – управління регіонального розвитку Бориспільської РДА (дані Zакупівлі).

Нагадаємо, управління регіонального розвитку Бориспільської РДА та ТОВ "Атіс+1" з 2017 року уклали 11 договорів на проведення різного роду ремонтів у відділеннях Бориспільської лікарні.

Зокрема, були підписані два договори (від 13 серпня 2019 року, ціна – 15,68 млн гривень та 7 лютого 2020 року, ціна – 5,78 млн гривень) на проведення капітального ремонту інфекційного відділення. Роботи по договору від 13 серпня 2019 року повинні були завершити до кінця січня 2020 року, але в системі ProZorro звіту про виконання договору досі немає. Договір від 7 лютого 2020 року було розірвано через зміну його істотних умов, оплату по договору не проводили.

В листопаді 2019 року сторони уклали договір на 15,8 млн гривень про проведення капітального ремонту приміщень лікувального корпусу. Роботи повинні були завершити до кінця травня 2020 року, але системі ProZorro до сих пір звіт про виконання договору не опубліковано.

20 грудня 2019 року було укладено договір на проведення капремонту приміщень поліклінічного відділення. Ціна договору складала 6,46 млн гривень, однак в квітні 2020 року її зменшили до 2,28 млн гривен. Згідно з опублікованим у системі ProZorro звітом про виконання договору, підрядник свої зобов’язання виконав та отримав оплату в повному обсязі.

В квітні 2020 року сторони уклали ще один договір на 2,63 млн гривень на проведення капітального ремонту приміщень поліклінічного відділення цього медзакладу. Згідно з опублікованим в системі ProZorro звітом, роботи підрядник виконав та отримав оплату в повному обсязі.

Управлінням регіонального розвитку Бориспільської РДА керує в. о. директора – Сергій Лещенко. Бориспільську РДА очолює Володимир Строкань.

Директор КНП “Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування” – Олександр Щур.

* ТОВ “Атіс+1” (код ЄДРПОУ: 39757481)

** ТОВ “Ремонтна компанія “Ізол” (код ЄДРПОУ: 24257784)

Фото: Моя Київщина

КиевVласть


Джерело статті: “http://kievvlast.com.ua/news/u-borispilskij-likarni-vidremontuyut-reanimatsijne-viddilennya”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP