Loading...

Призначено нового прокурора Тернопільської області. Попередній не пропрацював і тижня

У прокуратурі області знову новий керівник

Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова 18 вересня призначила Андрія Миколайчука прокурором Тернопільської області замість Миколи Петришина, який пішов у відставку за шість днів після призначення.

Об этом сообщает Министерство правды

Як повідомляє сайт обласної прокуратури, 41-річний Миколайчук раніше працював на різних посадах у військових прокуратурах Центрального та Південного регіонів, а також у прокуратурі сил антитерористичної операції.

Петришина призначили прокурором Тернопільської області 11 вересня. Адвокат Роман Маселко повідомив, що прокурор першого ж дня влаштував пиятику у своєму кабінеті з нагоди призначення, де ображав підлеглих, вживаючи нецензурну лексику.

На пресконференції 15 вересня Петришин заперечував факт пиятики. За його словами, Генінспекція встановила, що жодних святкувань у кабінеті прокурора не було, а пройти тестування на драгері йому не пропонували, пише сайт Terminovo.

Видання "Тернополяни" стверджувало, що 16 вересня Офіс генпрокурора попросив Петришина покинути посаду. Офіційна причина звільнення, за даними сайта, – непорозуміння, які виникли у стосунках із колегами, неофіційна – пиятика на робочому місці.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/priznacheno-novogo-prokurora-ternopilskoji-oblasti-poperednij-ne-propratsjuvav-i-tizhden-1519497.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP