Loading...

У Києві зірвали прем’єру фільму про сатанинську церкву (ФОТО)У неділю, 20 вересня, в столичному Будинку кіно мала відбутися прем’єра скандального американського документального фільму «На славу темряви?». Кінопоказ було зірвано християнським духовенством і правою молоддю.

Об этом сообщает Министерство правды


Про це повідомляє Telegram-канал руху «Традиція і порядок».


«Переглянути фільм у дружній компанії прийшли кілька десятків добре відомих нам радикальних лівих діячів, однак їх чекало розчарування. Показу не відбулося. Більше того, його не відбудеться ніколи. Ні в Києві, ні в будь-якому іншому українському місті… Лівій диявольській заразі не бути в Україні!», – йдеться у повідомленні.
Активісти написали заяви до правоохоронних органів з проханням встановити, на яких підставах стрічка, «що прямо закликає до релігійної ворожнечі», мала демонструватися у некомерційній державній установі.


Фільм «На славу темряви?» (Hail Satan?) присвячено зародженню та становленню у США об’єднання «Сатанинський рух», що протиставляє себе християнству.


«Забудьте все, що ви чули про сатаністів раніше: цей фільм не про криваві ритуали та поклоніння дияволу, а про громадянський протест в атмосфері карнавального свята. «Сатанинський храм» був заснований у 2013-му році випускниками Гарвардського університету Малкольмом Джаррі й Люсьеном Грівзом, що об’єдналися з метою протистояння консервативним тенденціям в американському суспільстві. За 6 років рух вийшов за межі епатажного тролінгу, ставши серйозним майданчиком для популяризації ідей соціальної справедливості та релігійного плюралізму. Іронія та сарказм, звісно ж, нікуди не зникли.


Ідеологія групи базується на цінностях світського гуманізму: емпатія, недоторканність людського тіла, повага до чужих свобод, науковий метод пізнання світу. Попри формальний статус релігійної організації, «Сатанинський храм» просякнутий секулярною культурою. Жодного містицизму; Сатана тут не більше, ніж літературний образ, символ «вічного бунтівника», що розширює горизонти дозволеного.


Що буде, якщо біля пам’ятника «десяти заповідей» поставити статую Бафомета? Що буде, якщо освятити могилу засновника фундаменталістської релігійної організації поцілунками одностатевих пар? Що буде, якщо в просякнуту релігійними порядками школу принести дрібку вільнодумства?», – йдеться у запрошенні на перегляд, розміщеному на Concert.ua.Раніше повідомлялося, що «Традиція і порядок» розпочинає новий політичний сезон.


Джерело статті: “https://informator.press/u-kyievi-zirvaly-premieru-filmu-pro-satanynsku-tserkvu-foto/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP