Loading...

Київ оповив смог через масштабну пожежу на сміттєзвалищі та тління торфовищ

У Києві через пожежу на сміттєзвалищі, яка перекинулася на торфові родовища, Дарницький район Києва охопив їдкий дим. Наразі пожежники повідомляють, що відкритого вогню немає, однак досі гасять територію тління.

Об этом сообщает Слон

«Через пожежу на сміттєзвалищі у Дарницькому районі, у деяких районах міста спостерігається значне задимлення, через те, що в ході ліквідації, пожежа частково перекинулася на торфовища. Наразі, загальна площа загоряння складає 2000 кв. м», – повідомила 21 вересня прес-служба ДСНС у Києві.

Мешканці Дарницького району публікують у соцмережах відео із димом, який заповнив вулиці Києва, та скаржаться на сморід.

КМДА закликала мешканців району обмежити перебування на вулиці, а також зачинити вікна.

Нагадаймо, що пожежа на сміттєзвалищі на вулиці Ревуцького, що у Дарницькому районі, розпочалася ще у неділю, 20 вересня. Тоді горіло 500 кв.м. території сміттєзвалища. Зазначимо, що до складу Дарницького району Києва, розташованого на лівому березі Дніпра, входять мікрорайони Нова Дарниця, Позняки, Осокорки, Харківський масив, Село Шевченка, Рембаза, Бортничі та Червоний хутірДжерело статті: “https://zaxid.net/kiyiv_opoviv_smog_cherez_masshtabnu_pozhezhu_na_smittyezvalishhi_ta_tlinnya_torfovishh_n1507935”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP