Loading...

США розгорнули загін космічних військ в Аравійській пустелі

Нещодавно сформовані космічні війська США розгорнули на Аравійському півострові в рамках першої закордонної місії.

Об этом сообщает Компромат

Про це повідомляє Associated Press.

Ескадрилья космічних сил США, що складається з 20 льотчиків, дислокована на авіабазі Аль-Удейд в Катарі, яка є найбільшою американською військовою базою на Близькому Сході.

Найближчим часом до загону «основних космічних операторів» приєднаються ще кілька військовослужбовців, які будуть керувати супутниками, відстежувати маневри супротивника і намагатися запобігти конфліктам в космосі.

Читайте також:

Зоряні війни повертаються. У США опублікували доктрину Космічних сил

«Інші країни надзвичайно агресивно готуються до поширення конфліктів на космос. Ми повинні мати можливість конкурувати, обороняти і захищати всі наші національні інтереси», — сказав полковник Тодд Бенсон, командувач військами космічних сил в Аль-Удейді в коментарі AP.

Бенсон відмовився назвати «агресивні» країни, за якими будуть стежити космічні сили США. Але рішенню перекинути військовослужбовців космічних військ в Аль-Удейд передували місяці ескалації напруженості між США і Іраном.

Сьогодні США стикаються з новими загрозами в регіоні, пов’язаними з ракетною програмою Ірану і спробами придушити, зламати і засліпити супутники.

Нагадаємо, що космічне командування було створено в 2019 році. До кінця року Конгрес США схвалив створення космічних військ. Вони стали шостим родом збройних сил поруч з сухопутними, військово-повітряними і військово-морськими військами, а також береговою охороною і морською піхотою.

У свою чергу президент США Дональд Трамп під час підписання прийнятого Конгресом законопроекту в рамках нового оборонного бюджету на 2020 рік назвав створення космічних військ «великим кроком».

Редактор: Оксана Соломка

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/kosmichni-sili-ssha-z-yavilisya-v-araviyskiy-pusteli-ostanni-novini-50113201.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP