Loading...

Великобританія посилила патрулювання біля кордонів Росії – ЗМІ

Від кінця серпня вже 28 літаків Військово-повітряних сил Великобританії вирушили до кордонів РФ

Королівські військово-повітряні сили і Королівський військово-морський флот Великобританії значно збільшили інтенсивність патрулювання біля кордонів Росії, повідомляє The Sunday Times.

Об этом сообщает Руспрес

Під час цієї "безпрецедентної" операції вони хочуть змусити Росію зайняти оборонну позицію, пише видання.

Починаючи з останнього тижня серпня 28 літаків Військово-повітряних сил Великобританії вирушили до кордонів РФ у районі Чорного моря та узбережжя Кольського півострова.

До польотів на велику відстань залучили винищувачі Typhoon, літаки-заправники Voyager, літак радіолокаційної розвідки та управління завдаванням ударів Sentinel, стратегічний літак-розвідник RC-135 і літак дальнього радіолокаційного виявлення Boeing E-3 Sentry.

Видання з посиланням на джерело у британських збройних силах пише, що вперше Eurofighter Typhoon пролетіли над Україною приблизно два тижні тому. Відтоді патрулювання над Чорним морем активізувалося.

Крім того, британські винищувачі попрямували за Північне полярне коло для патрулювання в районі Мурманська, де розташовані основні бази російських підводних човнів. Вони вирушили туди у складі флотилії, до якої також увійшли американські та норвезькі кораблі.

У Чорне море скерували британський розвідувальний фрегат HMS Enterprise.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/velikobritanija-posilila-patruljuvannja-bilja-kordoniv-rosiji-zmi-1519314.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP