Loading...

Політолог: "Перемога Пальчевського" має серйозні парламентські перспективи

Picture

"Слуги народу" у більшості обласних центрів майже не мають шансів на перемогу.

Об этом сообщает Политика 2.0

"Перемога Пальчевського" має серйозні парламентські перспективи. Про це в своїй колонці для Gazeta.ua пише політолог Віктор Таран.

""Перемога Пальчевського " небезпечна для" слуг народу", оскільки потужно набирає рейтингові бали в Києві, на Сході та півдні країни саме за рахунок їх електорату. Сьогоднішня Соціологія групи "Рейтинг" показує, що ПАРТІЇ" ЗА майбутнє "Ігоря Палиці, "Перемога" Андрія Пальчевського та "Пропозиція" Філатова мають непогані електоральні перспективи на дострокові парламентські вибори", – вважає експерт.

Також він оцінив перспективи президентської партії"Слуга народу".

""Слуги народу" у більшості обласних центрів майже не мають шансів на перемогу. На сьогоднішній день шанс провести своїх кандидатів на посаду міських голів вони мають лише в декількох обласних центрах. Дуже важливо, чи вдасться їх кандидатам зайти в другий тур на посади мерів. Якщо пройдуть, наприклад, у Вінниці, Чернігові, Житомирі, Черкасах, то теоретично в другому турі вони можуть виграти. Але говорити про це можна буде не раніше середини жовтня, коли побачимо, як у цих містах триватиме кампанія", – констатує Віктор Таран.


Джерело статті: “http://www.bagnet.org/news/society/1292097/politolog-peremoga-palchevskogo-mae-seryozni-parlamentski-perspektivi”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP