Loading...

Територіальне управління ДБР у Львові очолив екс-слідчий ГПУ Руслан Ляшко

Територіальне управління ДБР у Львові очолив екс-слідчий ГПУ Руслан Ляшко

Конкурсна комісія визначила переможців на посади директорів та заступників директорів територіальних управлінь Державного бюро розслідувань. Так, теруправління ДБР у Львові очолив колишній старший слідчий в особливо важливих справах Генпрокуратури Руслан Ляшко, який останнім часом працював слідчим у ДБР.

Об этом сообщает Руспрес

Як повідомили в ДБР, за результатами конкурсу, територіальне управління ДБР, розташоване у місті Львові, очолив Руслан Ляшко. Його заступниками стали Віталій Стець, який дотепер виконував обов’язки директора ДБР у Львові, та Олег Трачук.

40-річний Руслан Ляшко понад 10 років працював в органах прокуратури, зокрема, кілька років на посаді старшого слідчого в особливо важливих справах управління спеціальних розслідувань ГПУ. Протягом останнього року працював слідчим ДБР та проживав на Київщині. У щорічній декларації вказав квартиру, будинок, дві земельні ділянки на Дніпропетровщині та квартиру на Київщині. Їздить на автомобілі Lexus NX 200T, 2018 року випуску. Задекларував майже 600 тис. грн зарплати у ДБР та 280 тис. грн у банку. Ще 10 тис. доларів у банку зберігає його дружина.

Восени 2018 року, перебуваючи на посаді старшого слідчого ГПУ, Руслан Ляшко потрапив у скандал – його спіймали патрульні нетверезим за кермом Lexus, унаслідок чого кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів призначила йому дисциплінарне стягнення.


Джерело статті: “https://zaxid.net/teritorialne_upravlinnya_dbr_u_lvovi_ocholiv_eks_slidchiy_gpu_ruslan_lyashko_n1507894”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP