Loading...

Зеленський підтримав скасування довідки про несудимість для кандидатів у депутати на місцевих виборах

Зеленський


Президент Володимир Зеленський підписав зміни до Виборчого кодексу, якими скасовуються довідки про несудимість для реєстрації кандидатів у депутати на місцевих виборах (№ 3995).

Об этом сообщает PRO Компромат


Про це повідомляється у картці законопроекту, який депутати ухвалили 15 вересня, на веб-порталі Верховної Ради, – передає УНІАН.


Законом довідка про наявність чи відсутність судимості, що видана уповноваженим органом після початку виборчого процесу, вилучається з переліку документів, за умови отримання яких виборча комісія АР Крим, обласна, районна, міська, районна у місті, сільська, селищна виборча комісія реєструє кандидатів у депутати, включених до єдиного та територіальних виборчих списків організації партії.
Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.


Нагадаємо, раніше Зеленський закликав не підвищувати податки для ІТ-шників.


Джерело статті: “https://informator.press/zelenskyy-pidtrymav-skasuvannia-dovidky-pro-nesudymist-dlia-kandydativ-u-deputaty-na-mistsevykh-vyborakh/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP