Loading...

"Відкривала рот під чужий вокал": Білоруська співачка відмовилася співати за Лукашенка. Організатори не розгубилися... (відео)

Замість співачки на сцену відправили співати її пісню невідому дівчинку.
Стефанія Соколова
Молода білоруська співачка Стефанія Соколова відмовилася виступати на концерті на підтримку самопроголошеного президента Олександра Лукашенка. Замість неї на сцену вийшла інша дівчина, яка виконала пісню Соколової під фонограму, передають .

“Сьогодні, я відмовилася співати на концерті. На відео не відома дівчинка, яка відкриває рот під мій вокал!”, — написала в соцмережі Соколова.

Об этом сообщает DEDAL

За словами дівчини, ніхто не питав у них дозволу, а вони просто побачили запис. “Хто ця дівчинка? А як же порушення авторських прав?”- обурилася вона.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/vidkryvala-rot-pid-chuzhyi-vokal-biloruska-spivachka-vidmovylasia-spivaty-za-lukashenka-orhanizatory-ne-rozghubylysia-video-344936.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP