Loading...

Обшуки цегельного заводу: в Теплицькому районі вилучили 400 тисяч штук цегли


  • Ольга БОБРУСЬ
  • 0
Обшуки цегельного заводу: в Теплицькому районі вилучили 400 тисяч штук цегли
  • Поліцейські вилучили понад 400 тисяч штук цегли, виготовленої з незаконно добутої глини.

​​​​​​В рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за фактом незаконного використання надр підприємцем на території Теплицького району слідчі на підставі ухвали суду провели обшук на території цегельного заводу та вилучили понад 400 тисяч штук цегли.

Об этом сообщает Дедал


На початку вересня поліцейські задокументували, що власник цегельного підприємства незаконного видобуває сировину на території кар’єру, який належить державі.

Слідство встановило, що дозвільні документи на таку діяльність були відсутні.

За словами начальника Теплицького відділення поліції Валентина Савчука, поліцейські відразу припинили незаконний видобуток глини, вилучили та наклали арешт на техніку, яка використовувалась у незаконній розробці надр.

Вчора, 17 вересня на підставі ухвали суду вилучили виготовлену з добутої глини продукцію – 34 тисячі готової цегли та 387 тисяч цегли-сирця.

Під час досудового розслідування у кримінальному провадженні розпочатому за першою частиною статті 240(порушення правил охорони або використання надр) Кримінального Кодексу України встановлюється розмір шкоди, завданої незаконною діяльністю підприємства.

Такий злочин карається штрафом від трьохсот до шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Kryminal/obshuki-tsegelnogo-zavodu-v-teplitskomu-rayoni-viluchili-400-tisyach-s-11134094.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP