Loading...

ДБР застосовувало поліграф під час розслідування випадків катування у Кагарлику

У рамках проєкту Ради Європи «Підтримка інституцій для боротьби з неналежним поводження в Україні», який реалізується у співпраці з Державним бюро розслідувань та Офісом Генерального прокурора, проведено тренінг для працівників ОГП та ДБР під назвою «Майстерня ефективного розслідування випадків неналежного поводження».

Об этом сообщает Компромат

На ньому начальник відділу криміналістики та експертної роботи ГСУ ДБР Віталій Соколкін ознайомив учасників заходу з кейсами застосування поліграфу під час розслідування випадків катувань з боку правоохоронців.

«При розслідуванні фактів катувань, які відбувалися у Кагарлицькому відділенні поліції, ДБР проведено судову експертизу із застосуванням поліграфа, під час якої була зібрана важлива для слідства інформація. Також, найближчим часом будуть проведені чергові слідчі дії із застосуванням поліграфа стосовно ще кількох осіб», – зазначив Віталій Соколкін.

«Для слідчих Державного бюро розслідування важливим є постійний розвиток та удосконалення методів ведення слідчих дій. Тренінг включав у себе всі кейси, які необхідні слідчим: починаючи від методів ефективного досудового розслідування та захисту його результату під час судового процесу», – зазначив Андрій Савченко, начальник відділу організації досудового розслідування Управління з організації досудового розслідування Управління з організацій досудових розслідувань ГСУ ДБР.

Крім цього, участь у тренінгу взяли експерти Ради Європи Назар Кульчицький та Маріян Бем, в.о. Голови Офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко, начальник Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про катування та інші серйозні порушення про громадян з боку правоохоронних органів Офісу Генерального прокурора Юрій Бєлоусов.

Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/dbr-zastosovuvalo-poligraf-pid-chas-rozsliduvannya-vypadkiv-katuvannya-u-kagarlyku/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP