Loading...

Трамп, Путін і Лукашенко стали лауреатами Шнобелівської премії за дії в період пандемії

Путін став одним із лауреатів премії

17 вересня в Гарвардському університеті у США відбулася церемонія вручення Шнобелівської премії, яку присуджують за сумнівні й абсурдні наукові досягнення та ідеї. Список переможців 2020 року опубліковано на сайті нагороди.

Об этом сообщает DEDAL

Лауреатами премії в галузі медичної освіти за боротьбу з пандемією коронавірусу стало вісім лідерів держав, зокрема президенти Росії Володимир Путін, США – Дональда Трампа, Білорусі – Олександр Лукашенко.

Серед лауреатів у цій номінації також президент Бразилії Жаїр Болсонару, прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон, прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді, президент Мексики Андрес Мануель, президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов, президент Туреччини Реджеп Ердоган.

Нагороду в галузі медичної освіти присудили "за використання пандемії коронавірусу для того, щоб навчити світ того, що політики можуть сильніше впливати на життя і смерть, ніж учені і лікарі".

Організатори премії зазначили, що Лукашенко стає лауреатом премії Шнобеля вже вдруге – у 2013 році він отримав нагороду за заборону публічних оплесків.

Через пандемію коронавірусу церемонія цього року відбувалася онлайн, як грошовий приз переможцям вручали банкноту Зімбабве номіналом $10 трл.

Шнобелівську премію заснували в 1991 році, нею нагороджують за незвичайні і дотепні дослідження, щоб стимулювати інтерес людей до науки, медицини та технологій.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/tramp-putin-i-lukashenko-stali-laureatami-shnobelivskoji-premiji-za-diji-v-period-pandemiji-1519081.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP