Loading...

У Львові чоловік намагався покінчити з життям, випивши 50 таблеток

У Львові патрульні врятували 51-річного чоловіка, котрий намагався скоїти самогубство, випивши одразу 50 таблеток. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі патрульної поліції Львівщини.

Об этом сообщает Слон РУ  • 5ар
  • 470х200і22042020а
  • 6фап

16 вересня близько 10-ї години ранку до патрульних прийшов виклик «Спроба самогубства». Копам зателефонував товариш чоловіка, що намагався покінчити з життям. Він розповів, що чоловік випив 50 таблеток і і таким чином хоче покінчити з життям.

Екіпаж патрульних встановив, де живе цей чоловік і вирушив йому на допомогу.Реклама партнерів

«На стукіт у двері ніхто не реагував. Оскільки було достатньо підстав вважати, що життю чоловіка загрожує небезпека, патрульні відчинили двері і продовжили стукати та кликати чоловіка. Чоловік, почувши патрульних, крикнув слабким голосом: «Рятуйте!». Поліцейські, отримавши дозвіл зайти до помешкання, почали надавати домедичну допомогу 51-річному чоловікові. Також командир роти одразу викликав швидку допомогу», – зазначають патрульні.

Патрульні знайшли та врятували чоловіка, який здійснив спробу самогубства

"Мій товариш випив 50 таблеток за раз і попрощався" — патрульні знайшли та врятували чоловікаВчора, близько 10-ї години ранку командирському екіпажу в складі Андрія Горбаля та Романа Орищина прийшов виклик "Спроба самогубства".У телефонній розмові із заявником, поліцейські почули, що до нього зателефонував товариш:"Мені зателефонував товариш на ім’я Вадим і сказав, що прийняв 50 таблеток і і таким чином він хоче покінчити з життям".Чоловік сказав лише приблизну адресу проживання друга Вадима, а саме, 9-ти поверховий будинок на вулиці Богдана Хмельницького.Екіпаж проявивши неабиякі професійні навички, встановив де живе цей чоловік і вирушив йому на допомогу. На стукіт у двері ніхто не реагував. Оскільки було достатньо підстав вважати, що життю чоловіка загрожує небезпека, то згідно із ч.1 п.1 ст.38 (Проникнення до житла пов’язаних із рятуванням життя людей) Закону України про Національну поліцію, патрульні відчинили двері і продовжили стукати та кликати чоловіка.Вадим почувши патрульних крикнув слабким голосом: "Рятуйте!"Поліцейські отримавши дозвіл зайти до помешкання почали надавати домедичну допомогу 51-річному чоловікові. Також, командир роти одразу викликав швидку допомогу.Чоловіка до приїзду медиків тримали при тямі та намагалися прочистити шлунок. Постійно стогнав і важко дихав та час від часу втрачав свідомість.Він сказав, що випив пів сотні таблеток. Порожні блістери від них поліцейський знайшов на кухні. В інструкції було зазначено, що передозування може призвести до летального результату.Медики оглянувши чоловіка, надали йому допомогу і шпиталізували.Оскільки в нього родичів в Україні немає, в присутності лікаря і поліцейського сусідка зачинила двері і передала ключ медикам.Дякуємо поліцейським за службу! Так тримати колеги!Підписуйтеся на наші сторінки в соціальних мережах:Телеграм:https://t.me/lvivpatrolpoliceІнстаграм:https://www.instagram.com/lvivpatrolpolice?r=nametagЮтуб:https://m.youtube.com/channel/UCR9Zt4fbiAIDX02kYtUIcFgТвіттер:https://twitter.com/PressLviv?s=09#ПорядокЦеТи #lvivpolice #патрульнаполіція

Posted by Патрульна поліція Львівської області on Thursday, September 17, 2020Чоловіка до приїзду медиків тримали при тямі та намагалися прочистити шлунок. Постійно стогнав і важко дихав та час від часу втрачав свідомість. Він сказав, що випив пів сотні таблеток. Порожні блістери від них поліцейський знайшов на кухні. В інструкції було зазначено, що передозування може призвести до летального результату. Медики, оглянувши чоловіка, надали йому допомогу і шпиталізували.

Відео: патрульна поліція


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2020/09/18/u-lvovi-cholovik-namahavsia-pokinchyty-z-zhyttiam-vypyvshy-50-tabletok”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP