Loading...

​Повний злодій в "Слузі народу": з’явилися кумедні фотожаби на скандального нардепа

У мережі з’явилися яскраві карикатури на депутата Олександра Юрченка, який раніше затримувався за крадіжку чотирьох пляшок пива.

Об этом сообщает Дедал


Смішні картинки опублікували в соціальних мережах.


Відзначимо, що Юрченко вже офіційно виключили з фракції "Слуга народу".


Нагадаємо, народний депутат Олександр Юрченко виявився замішаний в корупційному скандалі. НАБУ "взяла" з частиною хабара помічника Юрченка Івана Фіщенка, про що повідомив нардеп Гео Лерос. Як зазначає слідство, депутат в завуальованій формі попросив передати йому через посередника 13 тисяч доларів за внесення пропозицій до законопроекту. Також він хотів отримати хабар 200 тисяч доларів для підкупу народних депутатів за голосування.


Як повідомляв "Апостроф", народному депутату України від партії "Слуга народу" Олександру Юрченко вручили підозру, яку підписала Генеральний прокурор Ірина Венедиктова.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-09-17/pivnoj-vor-v-sluge-naroda-poyavilis-zabavnye-fotozhaby-na-skandalnogo-nardepa/209545”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP