Loading...

"Вони відмовилися": Кремль звинуватив Україну у зриві спільної інспекції на Донбасі

последние новости в Украине останні новини в Україні


Україна нібито самостійно відмовилася провести спільну інспекцію на Донбасі. Борис Гризлов, представник РФ у Тристоронній контактній групі (ТКГ), зробив заяву.

Об этом сообщает PRO Компромат

Весь комплекс таких заходів доведеться обговорювати заново. Про це чиновник заявив 17 вересня.

Додаткові заходи режиму припинення вогню вже не виконуються. Україна нібито дезавуювала ці заходи. Гризлов звинуватив Київ у протиправних діях, та оголосив, що "заявлена позиція України тільки підтверджує наявність порушень".

Російський повпред додав, що це фактично вихід України з угоди від 22 липня 2020 року. Наразі сторони обговорюють шляхи подолання напруженої ситуації. Представники української делегації не повідомляли подробиць щодо засідання контактної групи. Представники української сторони ці заяви не підтверджують та вважають їх безпідставними.

Раніше ASPI news опублікувало коментар голови української делегації у ТКГ Леоніда Кравчука, який заявив, що Росія допоможе відновити зруйнований Донбас. В уряді також назвали мінімальний термін повної реінтеграції окупованого Росією Донбасу.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/voni-vidmovilisya-kreml-zvinuvativ-ukrainu-u-zrivi-spilnoi-inspekcii-na-donbasi”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP