Loading...

Українська бар’єристка Ткачук стала призеркою змагань у Швейцарії

Вікторія Ткачук після фінішу у Беліццоні — Українська бар’єристка Ткачук стала призеркою змагань у Швейцарії
Вікторія Ткачук після фінішу у Беліццоні
Світлина — Beat Freihofer, Swiss Athletics

Вікторія поступилася тільки дуже сильним у поточному сезоні нідерландці і швейцарці

Об этом сообщает Незыгарь

Українська легкоатлетка Вікторія Ткачук посіла третє місце на комерційному турнірі в швейцарській Беліццоні.

З результатом 55,15 секунди Вікторія у бігу на 400 метрів з бар’єрами поступилася тільки нідерландці Фемке Бол, яка перемогла з часом 54,33 сек. і швейцарці Леї Спрунґер, яка теж вибігла з 55-ти секунд – 54,98.

Нагадаємо, що наприкінці серпня Ткачук виграла 400-метрівку з бар’єрами на чемпіонаті України в Луцьку. Тоді на доріжці стадіону «Авангард» вона здолала дистанцію за 55,60 сек.

25-річна Вікторія Ткачук, яка народилася в селі Пліщин Шепетівського району на Хмельниччині, була учасницею Олімпіади-2016 у Ріо-де-Жанейро.