Loading...

Висновки лікарів "швидкої" суперечать діагнозу, який поставили Навальному в лікарні ОмськаЛікарі швидкої допомоги, які лікували російського опозиціонера Олексія Навального в Омську, не виявили підвищення рівня цукру в крові в початкових тестах і ознак порушення обміну речовин.

Об этом сообщает PRO Компромат


Таким був офіційний діагноз лікарів омської лікарні, повідомляє Reuters з посиланням на джерела.


Нагадаємо, що лікарі омської ЛШМД № 1 заявили, що Навальний впав у кому через порушення обміну речовин і підвищений рівень цукру. Водночас, за даними Reuters, висновки лікарів швидкої допомоги суперечать цьому діагнозу.


Також, за словами джерел видання, протягом перших 12 хвилин після приземлення літака лікарі виключили у Навального діабетичну кому і інсульт. Чотири з п’яти джерел заявили, що лікарі швидкої допомоги спостерігали в політика клінічну картину отруєння, а не порушення обміну речовин.


Джерело статті: “https://cometa.news/visnovki-likariv-quot-shvidkoi-quot-superechat-diagnozu-jakij-postavili-navalnomu-v-likarni-omska/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP