Loading...

Поліція відкрила 17 кримінальних справ про порушення виборчого процесу

Поліція

Від початку виборчої кампанії поліція відкрила 17 кримінальних справ про порушення виборчого процесу. 13 з них пов’язані з порушенням виборчого законодавства.

Об этом сообщает Редакция


Про це “Лівий берег”.


За минулу добу до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості щодо двох кримінальних правопорушень – у Вінницькій та Київській областях, інформує пресслужба Національної поліції.


Крім того, поліція склала три протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з виборчим процесом.


Повідомляється, що за минулу добу надійшли 35 заяв і повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом. Найбільше повідомлень зафіксовано в Києві – 12, по 4 – у Луганській і Дніпропетровській, по 3 – у Волинській і Кіровоградській, по 2 у Житомирській і Київській та по одному – в Донецькій, Львівській, Одеській, Полтавській і Харківській областях


Раніше ІНФОРМАТОР писав, що поліція затримала росіянина, який організував стрілянину у кафе в Українці.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/politsiia-vidkryla-17-kryminalnykh-sprav-pro-porushennia-vyborchoho-protsesu/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP