Loading...

Україна пережила реальні трансформації в питаннях протидії антисемітизму – Держдепартамент США

Представник Держдепартаменту США оцінив боротьбу з антисемітизмом в Україні

Україна досягла гарних результатів у боротьбі з виявами антисемітизму. Про це 9 вересня під час Київського єврейського форуму заявив спеціальний представник Державного департаменту США Елан Карр, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Об этом сообщает DEDAL

"Україна пережила реальні трансформації в питаннях протидії антисемітизму. Це підтверджують і євреї, які проживають в Україні. І я вважаю за честь працювати з українськими лідерами, які борються з антисемітизмом у себе в державі та на світовому рівні", – сказав він.

Карр вважає, що міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вживає всіх можливих заходів, щоб не допустити вияву у країні антисемітизму.

У січні президент України Володимир Зеленський, посилаючись на результати опитування дослідницького центру Pew Research Center за 2018 рік, зазначав, що в Україні найнижчий рівень антисемітизму в Європі. "У мене єврейська кров. І я президент", – говорив він.

На початку червня про "підйом антисемітизму" в Україні заявляв посол Ізраїлю Джоель Ліон. "Якщо йти за визначенням IHRA [Міжнародного альянсу на пам’ять про Голокост], то так, у вас є підйом антисемітизму в Україні. Якщо люди міркують про те, що дуже багато євреїв займається бізнесом в Україні, – це антисемітизм, це ненормальна річ. [...] Якщо хтось говорить щось погане про Ізраїль – це теж антисемітизм, нехай навіть для цього люди використовують слово "сіонізм", щоб прикрити свій антисемітський меседж", – говорив дипломат.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/ukrajina-perezhila-realni-transformatsiji-v-pitannjah-protidiji-antisemitizmu-derzhdepartament-ssha-1517575.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP