Loading...

САП офіційно повідомила сторону захисту про закриття справи "Роттердам плюс" – адвокатка

Ірина Одинець: Ми бачимо "передсмертні конвульсії" НАБУ в цій справі

Спеціалізована антикорупційна прокуратура офіційно повідомила сторону захисту про закриття справи "Роттердам плюс" у зв’язку з відсутністю складу злочину. Про це написала у Facebook адвокатка Ірина Одинець і опублікувала копію відповідної постанови.

Об этом сообщает Слон РУ

"Кінець епохи справи "Роттердам плюс". Тепер офіційно: ми як захист нарешті отримали текст постанови про закриття справи "Роттердам плюс", – повідомила Одинець.

Згідно з опублікованою нею копією постанови прокуратури, у діях осіб, яким рік тому висунули підозри, немає складу злочину і довести їхню провину в суді неможливо. Адвокатка підкреслила, що комісійна експертиза, до якої увійшли всі експертні висновки сторони захисту і сторони обвинувачення, не підтвердила шкоди або збитків від впливу формули.

"Експертиза, зроблена за два тижні в липні 2019 року "на колінах" експертом СБУ і на підставі якої були вручені підозри, не підтвердилася. Сам експерт, який, у тому числі, був притягнутий до проведення комісійної експертизи в лютому – серпні 2020 року, не підтвердив свої ж висновки", – зазначила вона.

Згідно з постановою прокуратури, розроблення й ухвалення постанови НКРЕКП про методику визначення прогнозної оптової роздрібної ціни, яка в медійному просторі дістала назву "Роттердам плюс", була цілком законною і обґрунтованою, що, зокрема, підтвердили рішення судів.

За словами Одинець, НАБУ бракує сміливості визнати безпідставність свого розслідування, тому детективи всіляко намагаються "зберегти обличчя".

"Визнати перед суспільством, що мільйони гривень платників податків, які були витрачені на детективів та експертизи, витрачені на вітер, такій серйозній установі "не комільфо". Саме тому ми бачимо "передсмертні конвульсії" НАБУ в цій справі", – зазначила Ірина Одинець.


https://www.facebook.com/iryna.odynets.5/posts/3063900657071142

28 серпня САП повідомила про закриття справи "Роттердам плюс" у частині, що стосується підозрюваних, через відсутність достовірних і вичерпних доказів завдання шкоди. 8 серпня спливав термін проведення розслідування, яке триває три з половиною роки, із березня 2017-го. Згідно із Кримінальним процесуальним кодексом, до 8 серпня 2020 року НАБУ зобов’язане було завершити розслідування, а САП – передати справу до суду або закрити у зв’язку з відсутністю складу злочину.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/sap-ofitsijno-povidomila-storoni-zahistu-pro-zakrittja-spravi-rotterdam-pljus-advokat-1517500.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP