Loading...

Біля «Житомирської політехніки» готуються зустрічати президента: перед входом - сцена, через дорогу – люди з плакатами

У Житомирі очікують на приїзд президента Володимира Зеленського, який 8 вересня після 15:00 розпочав свій візит до області з огляду соціальних об’єктів ОТГ в Черняхівському районі.

Об этом сообщает RuGate

Біля державного університету «Житомирська політехніка» на вулиці Чуднівській вже встановили сцену та розставили стільці. Там спочатку відбудеться презентація Стратегії розвитку Житомирської області, а потім мають представити кандидатів на місцевих виборах від провладної партії «Слуга народу».

Напроти університету стоїть кілька десятків людей з плакатами, зокрема, молодики в захисних масках тримають кілька банерів «Геть прокурорське свавілля: прокурор області та його заступник не пройшли атестацію».Присутні також люди з плакатами «Оur lives matter», «Крыша Шабунина или жизнь?», «Кто ответит?», схожими на ті, що використовувалися під час акції проти побиття журналістів, яку в червні на Банковій організували прибічники Шарія.

Нагадаємо, 31 серпня партія «Слуга народу» офіційно визначила кандидатом на посаду мера Житомира ректора «Житомирської політехніки» Віктора Євдокимова, який в лютому 2020 року був обраний керівником обласної організації партії «Наш край».

Як повідомляв Житомир.info, перший візит президента Володимира Зеленського в Житомирську область був 12 серпня 2019 року – він в Олевську представив нового голову ОДА Віталія Бунечка. 4 жовтня цього ж року Зеленський приїхав до Житомира на Другий Форум регіонів, де зустрівся з президентом Республіки Білорусь Олександром Лукашенком. Тоді Володимира Зеленського у Житомирі теж зустрічали акцією з плакатами проти «капітуляції» та на захист «свободи слова».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram


Джерело статті: “https://www.zhitomir.info/news_194651.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP