Loading...

Це було насильницьке видворення з рідної країни, — Геращенко про білоруських опозиціонерів

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко заявив, що білоруських опозиціонерів Антона Роднєнкова та Івана Кравцова насильно виперли з Білорусі.

Gerashenko
Фото: РБК-Україна

Про це він написав

Об этом сообщает Компромат ГРУ

За його словами, всю відповідальність за життя і здоров’я Колеснікової несе персонально президент Білорусі Олександр Лукашенко.

"Від себе додам — це не був добровільний виїзд. Це було насильницьке видворення з рідної країни. Марію Колеснікову не вдалося видворити з Білорусі, тому, що ця смілива жінка зробила дії по унеможливленню її переміщення через кордон. Вона залишилася на території Республіки Білорусь", - написала Геращенко.

Нагадаємо, сьогодні вранці прикордонний комітет Білорусі повідомив, що Колеснікова, Роднєнков і Кравцов перетнули кордон з Україною у пункті пропуску "Олександрівка".

Читати також:
Прикордонники відреагували на заяву про в’їзд опозиціонерки Колеснікової в Україну
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/cze-bulo-nasylnyczke-vydvorennya-z-ridnoyi-krayiny-gerashhenko-pro-biloruskyh-opozyczioneriv/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP