Loading...

Майже 9 км в довжину: як виглядає найдовший тунель у Південній Америці

Президент Колумбії Іван Дуке Маркес 4 вересня в місті Каларк урочисто відкрив Tunel de La Linea — найдовший автомобільний тунель в Південній Америці.

Об этом сообщает Устав Груп


Про це повідомляє Reuters.Будівництво почалося більше десяти років тому. Тунель довжиною 8,65 км, що проходить через центральний хребет Анд на заході країни, дозволяє скоротити час і витрати на переміщення товарів з тихоокеанського портового міста Буенавентура в центральний регіон Анд."Це тріумф наполегливої, напруженої, працьовитої, мрійливої Колумбії, яка втілює свої бажання", — сказав президент країни на церемонії відкриття.


На будівництво тунелю витратили близько 270 мільйонів доларів.Як повідомляв "Апостроф", в Китаї в 2016 році відкрили найвищий у світі навісний міст Бейпаньцзян, найвища точка якого знаходиться на висоті 565 метрів над землею.


У січні 2020 року під час грози в Об’єднаних Арабських Еміратах блискавка вдарила в найвищу будівлю світу.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/america/2020-09-06/pochti-9-km-v-dlinu-kak-vyiglyadit-samyiy-dlinnyiy-tonnel-v-yujnoy-amerike-/208459”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP