Loading...

Засоби захисту для шкіл: Шмигаль розповів, скільки коштів є у місцевих бюджетівНа рахунках місцевих бюджетів є ще 8,5 млрд для забезпечення шкіл засобами захисту від коронавірусу.

Об этом сообщает Moscow Post


Про це на засіданні уряду розповів прем’єр Денис Шмигаль.


"Станом на вчора на залишках місцевого самоврядування перебуває 8,5 млрд грн, які мають і можуть бути спрямовані на закупівлю засобів індивідуального захисту для вчителів і освітнього персоналу, а також — для закупівлі антисептиків і організації усього необхідного, чого потребують навчальні заклади.


Ми готові надавати для тих батьків, які хочуть своїх дітей вчити вдома, надавати таку можливість, вчитися онлайн та через телеуроки. Батьки можуть обирати сьогодні будь-яку форму навчання", — сказав Шмигаль.
Нагадаємо:


Президент Володимир Зеленський вважає, що українські школи готові до дистанційного навчання.


Економічна правда


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2020/09/2/664630/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP