Loading...

Кабмін України чекає на другий транш МВФ до кінця року – ЗМІ

У Кабміні зазначили, що третій транш МВФ планують згідно із графіком наступного року

У Кабінеті Міністрів України розраховують, що другий транш Міжнародного валютного фонду країна отримає до кінця 2020 року. Про це 28 серпня повідомляє "Укрінформ" із посиланням на джерело в уряді.

Об этом сообщает Москов пост

"Очікуємо другий транш до кінця цього року", – сказав співрозмовник агентства.

За його словами, Кабмін наразі "у щотижневій комунікації із МВФ". Є таблиця виконання вимог із міжнародними партнерами. Зокрема дев’ять структурних маркерів, один із яких уже виконано, решту вісім потрібно виконати згідно із графіком.

Він підкреслив, що важливим моментом у питанні отримання траншів є призначення місії МВФ.

Також співрозмовник агентства зазначив, що третій транш планують згідно із графіком – наступного року.

Нову програму співпраці з Україною виконавча рада МВФ схвалила 9 червня, ідеться про виділення $5 млрд. Цю суму планують перерахувати чотирма траншами. 12 червня Україна отримала $2,1 млрд першого траншу кредиту.

Директор пресофісу МВФ Джеррі Райс заявив у червні, що Фонд планує у вересні цього року провести перший огляд виконання Україною програми stand-by. За його результатами МВФ ухвалить рішення про виділення наступного траншу. Райс говорив, що нинішня програма МВФ спрямована на допомогу Україні у вирішенні проблем, пов’язаних із пандемією COVID-19.

Голова НБУ Кирило Шевченко вважає, що Україна успішно рухається до виконання положень меморандуму про співпрацю із МВФ. За його словами, точні дати надання чергового траншу кредиту оприлюднять наприкінці серпня.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/kabmin-ukrajini-chekaje-drugogo-transhu-mvf-do-kintsja-roku-zmi-1515665.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP