Loading...

В Україні хочуть дозволити в’їзд іноземцям із країн "зеленої" зони

Туристам із країн "зеленої" зони хочуть дозволити відвідувати Україну

Державне агентство розвитку туризму (ДАРТ) України запропонує Кабінету Міністрів України переглянути постанову про заборону на в’їзд в Україну для іноземців та дозволити в’їзд туристам із країн "зеленої" зони. Про це написано в заяві агентства у Facebook.

Об этом сообщает Преступная Россия

"Агентство спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України розробляє проєкт постанови. Пропонується дозволити в’їзд в Україну іноземним громадянам із країн "зеленої" зони, які прибувають із туристичною метою", – розповіли в ДАРТ.


https://www.facebook.com/DARTUkraine/posts/171512891142246

Також агентство уточнило, що цілковита заборона на в’їзд в Україну іноземцям може негативно вплинути на туристичну галузь, яка вже постраждала від наслідків пандемії COVID-19 і тільки зараз почала відновлюватися.

"Такий крок знівелює позитивні зміни і системну роботу державних структур щодо лібералізації та зняття обмежень для відвідування України", – розповіли в ДАРТ.


https://www.facebook.com/DARTUkraine/posts/171324021161133

Із 29 серпня до 28 вересня 2020 року кордон України закрили для іноземців. Таке рішення ухвалили на засіданні Кабінету Міністрів 26 серпня через погіршення ситуації з поширенням коронавірусної інфекції. Обмеження не стосуватимуться тих, хто має право проживання в Україні, навчається на території України, служить у Збройних силах, перетинає територію країни транзитом (із виїздом протягом двох днів), членів дипломатичних місій і спортивних делегацій.

За даними ЗМІ, проєкт рішення презентував глава Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков, тоді як до попередніх карантинних заходів, що стосувалися іноземців, вдавалися за пропозицією Міністерства охорони здоров’я України. Уряд ухвалив таку постанову для того, щоб не пустити в Україну хасидів, які щоосені їдуть в Умань на свято Рош а-Шана (цього року святкуватимуть із 18-го до 20 вересня), пише "Європейська правда".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/v-ukrajini-hochut-dozvoliti-v-jizd-inozemtsjam-z-krajin-zelenoji-zoni-1515659.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP