Loading...

Положинський відмовився від нагороди Зеленського та записав емоційне відеоКолишній учасник гурту “Тартак” Олександр Положинський відмовився від ордену “За заслуги” ІІІ ступеня. Нагороду йому вручив президент України Володимир Зеленський.

Об этом сообщает Алексей Пивоваров


У своєму відеозверненні Положинський заявив, що нагорода Зеленського йому не потрібна.


За словами співака, для нього важливою нагородою є премія імені Василя Стуса, яку музиканту вручив покійний письменник Євген Сверстюк. Він додав, що цінує ті відзнаки, які йому вручали військові офіцери та бойові командири під час концертів гурту “Тартак” для військових.
Окрім цього, Положинський наголосив, що на такий орден заслуговують інші люди. Він згадав про фігурантів справи Шеремета – ветерана Андрія Антоненка, волонтерку Юлію Кузьменко та військову медсестру Яну Дугарь.


“Сьогодні ми йшли в колоні і згадували про людей, яких безпідставно звинувачують у вбивстві. Це Андрій Антоненко, Юлія Кузьменко та Яна Дугарь. От ці люди дійсно заслуговують на нагороди. Хоча би за те, що вже майже рік потерпають від беззаконня”, – заявив Положинський.


Нагадаємо, сьогодні Зеленський разом з Міхалком прийшов до військового госпіталю.


Джерело статті: “https://informator.press/polozhynskyy-vidmovyvsia-vid-nahorody-zelenskoho-ta-zapysav-emotsiyne-video/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP